logo
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Avast Secure Browser

Avast Secure Browser

Ana Sayfa ›› İnternet Programları ›› Avast Secure Browser İndir - Reklam Engelleyici Web Tarayıcı
Hemen İndir
Windows 7 ve üzeri - 2.60 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
66.0.554.181
Boyut:
2.60 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows 7 ve üzeri
Üretici
Avast
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
iOSapkindir İnternet Programları
İnternetten Film İndirme Programı
Android, iOS ve PC İçin Film İndirme Programı
Java
Java Son Sürüm
Mp3 Download Manager
Bedava Mp3 İndirme Programı
SafeIP
IP Gizleme ve Yasaklı Sitelere Giriş Programı
UltraSurf
Yasaklı Sitelere Giriş Programı
Avast Free Antivirus
Ücretsiz Antivirüs Programı
Avast! Browser Cleanup
Tarayıcınızı ilk temiz haline geri döndürün
Avast Secure Browser
Muhammed
Son güncelleme: 13 Haziran 2018, Çarşamba

Reklam Engelleyici Web Tarayıcı. Kendi ihtiyaçlarınıza göre tarayıcınızı daha kolay özelleştirebilirsiniz. Ayrıca alışık olduğunuz görünüm değişmediği için gezinme alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerekmez.

Avast Secure Browser, dünyanın lider antivirüs yazılımını sunan uzmanlar tarafından ücretsiz olarak geliştirilen hızlı ve güvenli web tarayıcısı olarak kısa sürede ilgileri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Tüm gizlilik ve güvenlik araçlarınızı alışık olduğunuz tek bir yerde toplayan bir tarayıcı. her arama yaptığınızda, bir bağlantıya tıkladığınızda veya bir şey satın aldığınızda sizi takip etmeyen bir tarayıcıdır.

Dikkat Çeken Özellikleri:
Banka Modu:
Parolalarınızı, kredi kartı numaralarınızı ve diğer kişisel verilerinizi çalmamaları için bilgisayar korsanlarının yazdıklarınızı görmesini engeller.

SecureLine VPN:
Meraklı kişilerin sizi izlemesini engeller ve kendi ülkenizde sunulmayan içeriğe erişebilmeniz için konumunuzu değiştirebilmenizi sağlar.

Parmak İzi Koruması:
Benzersiz tarayıcı profilinizi (tarayıcı sürümü, dil, saat dilimi ve eklentiler gibi) gizleyerek web sitelerinin kimliğinizi belirlemesini engeller.

Reklam Engelleyici:
Web sayfalarının daha hızlı yüklenmesi için reklamları durdurur. Aynı zamanda her şeyin mi yoksa daha agresif ve izinsiz açılanların mı engelleneceğini seçmenizi sağlar.

Kimlik Avı Koruması:
Bilgisayarınıza virüslerin, casus yazılımların ve fidye yazılımlarının bulaşmasını engellemek için kötü amaçlı web sitelerini ve indirmeleri engeller.

İzleme Koruması:
Web sitelerinin, reklam şirketlerinin ve diğer web hizmetlerinin çevrim içi etkinliklerinizi izlemesini engelleyerek gizliliğinizi korur.

Gizli Mod:
Gezinme geçmişinizin saklanmasını engeller ve gezinme oturumunuz sırasında saklanan tüm izleme çerezlerini veya web önbelleğini siler.

HTTPS Şifrelemesi:
Başka kimsenin okumaması için desteklenen web sitelerinde şifreleme kullanılmasını sağlar ve tarayıcınızdaki gelen ve giden tüm verileri gizler.

Parola Yöneticisi:
Sevdiğiniz siteler için oturum açma bilgilerinizi güvenle saklayın, oluşturun ve otomatik olarak doldurun.

Uzantı Koruması:
İstenmeyen eklentileri veya uzantıları engelleyip bildiklerinizi ve güvendiklerinizi yüklemenize izin vererek sizi güvende tutar.

Gizlilik Temizleyicisi:
Etkinliklerinizi gizli tutmak ve boş disk alanı açmak için gezinme geçmişinizi, önbellekteki görüntüleri, çerezleri ve diğer gereksiz dosyaları tek tıklamayla temizler.

Flash Koruması:
Bilgisayar kaynaklarınızı kullanmaması için izin vermediğiniz sürece Flash tabanlı içeriklerin çalışmasını otomatik olarak engeller.

Sistem gereksinimleri
Sistem gereksinimlerimiz çok yüksek değil. İhtiyacınız olan tek şey Windows 10, 8.1, 8 veya 7 çalıştıran bir bilgisayar ve 400 MB sabit disk alanıdır.

Avast Secure Browser - Ekran Görüntüleri
Avast Secure Browser
Avast Secure Browser - 2
Avast Secure Browser - 3
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..