logo
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
AdwCleaner

AdwCleaner

Ana Sayfa ›› Güvenlik Programları ›› AdwCleaner İndir - Reklam Virüsü Temizleme Programı
Hemen İndir
Windows Tümü - 7.90 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 3.06/5
  • 3
  • 4
  • 5
3.06 / 5 - 31 kullanıcı katıldı
Sürüm:
7.0.8.0
Boyut:
7.90 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Bleeping Computer LLC.
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
iOSapkindir Güvenlik Programları
Yet Another Cleaner (Yac)
Bilgisayar Hızlandırma ve Virüs Temizleme Programı
360 Total Security
360 TS Ücretsiz Antivirus
Comodo Antivirus
Ücretsiz Antivirüs Programı
Panda Free Antivirus
Ücretsiz Antivirüs Programı
ZHPCleaner
Web Tarayıcısına Bulaşmış Zararlı Eklentileri Kaldırma
AdwCleaner
Muhammed
Son güncelleme: 05 Mart 2018, Pazartesi

Reklam Virüsü Temizleme Programı. Program kurulumu sırasında internet tarayıcınıza bulaşmış olan zararlı yazılımları AdwCleaner ile hızlıca kaldırın.

AdwCleaner ile Bilgisayarınıza bulaşmış olan zararlı yazılımların üstesinden kolayca gelin. Windows işletim sistemine sahip bulunan bilgisayarlarınıza bulaşmış olan zararlı içeriklerden kurtulmanızı sağlayan Türkçe arayüze sahip bir güvenlik aracıdır.

Bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu zararlı içerikler temizleme yazılımı olan Pek çok antivirüs programlarının tespit edemediği web tarayıcılarınıza bulamış olan kötü niyetli zararlı yazılımları bir kaç tıklama ile temizlemize imkan sunar. Goocle Chrome, Firefox, İnternet Explorer gibi web tarayıcılarınızın açılış sayfalarını düzeltme de çok başarılıdır. Bilgisayarlarda sıkça rastlamış olduğumuz ana sayfa değişikliklerini veya internet açılış sayfası değişikliklerini hızlıca düzelterek reklam yazılımlarından ve açılış sayfası sorunundan hızlıca kurtulabilirsiniz. Eğer bilgisayarınızda açılış sayfası değişmeleri olduysa mutlaka size AdwCleaner kullanmanız söylenecektir. Çünkü program alanında en iyi yazılımlardan olup browserinizi yavaşlatıp anasayfanızı değiştiren araç çubukları gibi eklentilerin üstesinden kolayca gelebilmektedir. chrome açılış sayfası değiştirme, google ana sayfa yapma gibi isteklerinize en iyi yardımcu olacak araçtır.

Adwcleaner nedir ve nasıl kullanılır?
Portal sepeti, web search, netmahal gibi kullanıcıyı çileden çıkarmakta olan açılış sayfası sorunlarından kurtulabilir ve onları bilgisayarınızda kaldırabilirsiniz. İnternet tarayıcınız sizin istemediğinz bir açılış sayfası ile açılıyorsa oldukça işinize yarayacak AdwCleaner ile kolayca açılış sayfanızı düzeltebilirsiniz.

Genel Özellikleri;
- Adware ( program reklamları ) temizleyebilme,
- Toolbar kaldırabilir,
- Tarayıcı ana sayfası düzeltme.

Bilgisayarınıza program kurulumları sırasında dikkat etmeden kurduğunuz ve internet açılış sayfasında meydana gelen değişklikleri veya bu tür programlar tarafından web tarayıcınıza yüklenmiş olan toolbar yazılımlarını kaldırabileceğiniz en güçlü güvenlik programlarından olan AdwCleaner'ı, bilgisayarınızda bulundurmanızı öneririm.

AdwCleaner - Ekran Görüntüleri
AdwCleaner
AdwCleaner - 2
AdwCleaner - 3
AdwCleaner için Yapılan Yorumlar..
AdwCleaner için Topal Osman dedi ki; @ 31.12.2014
süperrr çok teşekkürler kullanışlı gayet güzel reklamlar çerezlerden kutulmak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim.