logo
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Aile Soy Ağacı Bul

Aile Soy Ağacı Bul

Ana Sayfa ›› Programlar ›› Aile Soy Ağacı Bul İndir - Soy Ağacı Sorgulama Programı
Hemen İndir
Windows Tümü - 350.0 Kb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
350.0 Kb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
xMaxSoft
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
iOSapkindir Programlar
Dumpper
Wifi Şifre Kırma PC Programı
Katip Test
10 Parmak Klavye Uygulama Sınav Programı
Nöbet Dağıtım Programı
Nöbet ve Vardiya Programı
On Parmak Klavye Programı
Hotkey 10 Parmak Q ve F Klavye
Folder Lock
Dosya ve Klasör Kilitleme Programı
My Family Tree
Soy ağacı Programı
Legacy Family Tree
Soy Ağacı Hazırlama Programı
Aile Soy Ağacı Bul
Muhammed
Son güncelleme: 21 Şubat 2018, Çarşamba

Soy Ağacı Sorgulama Programı. TcMax Soy Ağacı ile TC Kimlik numaranızı kullanarak tüm akrabalarınızı bulabilen soy ağacı bulma programıdır.

TcMax Soy Ağacı programı ile birlikte çok kolay bir şekilde soy ağacınızı bulabilirsiniz.

Bilgisayar ve Android cihazlar üzerinde kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde TC kimlik no ile birlikte aramasını yaptığınız kişilerin üst soy ve alt soy olmak üzere tüm akrabalarının bulabilirsiniz. TcMax bu işlemi internet bağlantısı olmadan yapabiliyor. Matematiksel modeller oluşturularak üretilen bu program 1850 yılına kadar geriye giderek, dedelerinizin dahi hatırlamadığı büyüklerinizin isimlerine ulaşabiliyor.

TcMax Pro uygulamasıyla, ortalama 1850 yılına kadar geriye giderek geçmişte yaşayan büyüklerinizi bulabilecek ve soy ağacınızı çıkarabileceksiniz. TcMax asla Tc numaralarınızı toplamaz ve bunlarla bir işlem yapmaz. Tc numarası doğrulamak ve akraba bulmak için tamamen ve sadece matematiksel algoritmalar kullanarak hesap yapar ve devletin resmi sitelerini hiçbir şekilde bu amaç için kullanmaz.

Girdiğiniz herhangi bir geçerli TC kimlik numaralarından üst soy ve alt soy akrabalarının TC kimlik numaralarına ulaşabilirsiniz. Program ile bulduğunuz akrabanızı, sizin neyiniz olduğunu da işleyerek özel bir sistemle veritabanına kaydedebiliyorsunuz.

Önemli Not:
TcMax uygulaması, sadece eğlence amaçlı üretilmiş deneysel bir uygulamadır. Yazılan Tc kimlik numarasından tamamen ve sadece matematik algoritmalar ile alt ve üst soyunuzdaki kişilere ait Tc kimlik numaralarını üretmeye çalışmaktadır. Bu amaçla asla hiçbir siteden veri çekmez. Bunun doğruluğunu, interneti kapatıp programı çalıştırarak kolaylıkla deneyebilir ve görebilirsiniz. Ücretsiz demo versiyon ile ücretli pro versiyon farkları; demoda alt ve üst soydan sadece 2 kişi bulabilirsiniz ve muhtelif zamanlarda reklam gösterimleri vardır. Pro versiyonu bir kez alarak, bu sınırlamalar ve reklam gösterimleri olmadan ömür boyu kullanabilir ve istediğiniz sayıda alt ve üst soydan kişileri bulabilirsiniz.

Aile Soy Ağacı Bul - Ekran Görüntüleri
Aile Soy Ağacı Bul
Aile Soy Ağacı Bul - 2
Aile Soy Ağacı Bul - 3
Aile Soy Ağacı Bul için Yapılan Yorumlar..
Aile Soy Ağacı Bul için Meltem dedi ki; @ 22.02.2018
harika hoşuma gitti. Çocuklar iyi düşünmüşler