logo
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Betternet

Betternet

Ana Sayfa ›› Mobil Uygulamalar ›› Android ›› Betternet İndir - Yasaklı Sitelere Giriş İçin Sınırsız ve Reklamsız VPN Servisi
Hemen İndir
Android 4.1 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 3.14/5
  • 3
  • 4
  • 5
3.14 / 5 - 7 kullanıcı katıldı
Sürüm:
3.9.9
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Android 4.1 ve üzeri
Üretici
Betternet Technologies
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
iOSapkindir Mobil Uygulamalar
Hüsoo Video
Android Için Video Film İndirme Uygulaması
Redbox Tv
Android ve iOS İçin Televizyon Uygulaması
Myt Müzik (APK)
Android İçin Muzik İndirme Uygulaması
Parsel Sorgu
Tapu Kadastro Parsel Sorgulama
SorgulApp
Android İçin Ücretsiz Numara Sorgulama Uygulaması
Roka
Android Için Online Bilgi Yarışması Uygulaması
Betternet
Doğukan
Son güncelleme: 14 Şubat 2018, Çarşamba

Yasaklı Sitelere Giriş İçin Sınırsız ve Reklamsız VPN Servisi. Betternet, mobil cihazlara ve bilgisayarlara sınızrsız VPN hizmeti veren programlardan bir tanesidir.

Betternet, bilgisayar ve mobil cihazlarda engelli ve yasaklı web sitelerine ulaşmanın en kolay yoludur.

Android ve iOS cihazlarınız ya da Windows PC bilgisayarlarınız üzerinden erişim engelli sitelere ulaşmak için kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Ücretsiz VPN uygulaması olarak hzimet vermekte olan bu servisin en güzel yanlarından bir tanesi reklamlarla kullanıcısını rahatsız etmiyor olması olarak gösterebilirim. Betternet VPN, okulunuzda, işyerinizde yasaklı buluna sitelere ve uygulamalara erişiminizi kolaylaştırır. Facebook, Twitter,Youtube,Snapchat ve diğer sosyal ağların yasaklarını kaldırarak özgürce gezinmenizi sağlar. Sizlere diğer benzeri VPN programları gibi reklam ve üye girişi istememektedir. Hızlı ve reklamsız bir VPN deneyimi yaşamak için deneyebilirsiniz.

Basit bir arayüze ve kolay kullanılabilir özelliğe sahip olan uygulama ile engelli sitelere girmek için yapmanız gereken tek şey Connect butonuna tıklamaktır. Böylece yasaklı veya erişim engelli sitelere giriş yapabilir Disconnect ile de bağlantınızı kesebilirsiniz. Uygulamanın internet bağlantılarında bazen yavaşlamalar olmaktadır. Ama tamemen ücretsiz ve reklamsız olması bu eksikliğini giderebilmektedir.

Herhangi bir kota sınırlaması uygulamayan bu VPN servisi sayesinde herhangi bir engelli web sitesine giriş yapabiliyorsiniz. Tamamen ücretsiz, sınırsız ve reklamsız bir VPN programlarını tercih edenlerin denemesini öneriyorum.

Betternet - Ekran Görüntüleri
Betternet
Betternet - 2
Betternet - 3
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..