logo
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Homescapes

Homescapes

Ana Sayfa ›› Mobil Uygulamalar ›› Android ›› Homescapes İndir - Android ve iOS İçin Eşleştirme Oyunu
Hemen İndir
Android 4.0.3 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 5.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
5.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.5.1.900
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Android 4.0.3 ve üzeri
Üretici
Playrix Games
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
iOSapkindir Mobil Uygulamalar
Toon Kupası 2018
Cartoon Network Futbol Oyunu
Clash of Clans
Android ve iOS Için Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu
51 Kağıt Okey Oyunu
51 Kağıt Oyunu
Kafa Topu 2
Android ve iOS İçin Online Futbol Oyunu
Maça Kızı
Android Için Maça Kızı Oyunu
Granny
Android Korku Oyunu
Homescapes
Muhammed
Son güncelleme: 04 Nisan 2018, Çarşamba

Android ve iOS İçin Eşleştirme Oyunu. Homescapes, basit bir eşleştirme oyunu gibi görülen oyunda altın kazanarak evinizi döşemelisiniz.

Homescapes, değişik türdeki oyunların birleşimi ile ortaya çıkmış heyecanlı ve sürükleyici bir mobil oyun olarak karşımıza çıkıyor. Telefonlarınızda keyifli zaman geçirmek için eğlenceli bir oyun arayışı içeirsine girdiyseniz uzun süreli sizi oyalayacak bu oyunu oynamanızı öneriyorum.

Klasik olarak bildiğimiz eşleştirme oyunları sayesinde altınlar kazanacak ve bu altınlar sayesinde evinizi baştan aşağıya dekore edeceksiniz. Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınıza üğcretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu uzun soluklu oyunda, eşleştirme bölümlerini başarıyla tamamladıktan sonra altınlar kazanacak ve bu altınlarla kendinize özel eşyalar alarak evinizi baştan sona kendi zevkinize göre tasarlayıp döşeyebileceksiniz. Playrix Games stüdyoları tarafından hazırlanmış olan Homescapes, kısa süre içerisinde mobil mağazalar da en çok indirilen oyunlar arasında ilk sırayı almış durumda.

Homescapes, klasik olarak bilfiğimiz eşleştirme oyunlarında olduğu gibi en az 3 benzer şeyi yanyana getirerek seviye atlayarak ilerlemeniz gereken bir yapıya sahiptir. Yalnı bu oyunda kazandığınız altınlar sayesinde hizmetçi olarak görev aldığınız aile konağını baştan sona yenileyebiliyorsunuz. Sadece bununla sınırlı değil, yapılacaklar listesinde oluşan ev temizliği, eşya satın alma gibi görevleri tamamlayarak da altın kazanabiliyor ve oyunda ilerleyebiliyorsunuz. Oynanış ve tarz olarak firmanın daha önce hazırlamış olduğu Gardenscapes oyunu ile aynı özelliklere sahiptir.

Homescapes - Ekran Görüntüleri
Homescapes
Homescapes - 2
Homescapes - 3
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..