logo
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Mafia 2

Mafia 2

Ana Sayfa ›› Oyunlar ›› Mafia 2 İndir - En Çok Sevilen Mafya Oyunu
Hemen İndir
Windows Tümü - 940.0 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 4.80/5
  • 3
  • 4
  • 5
4.80 / 5 - 5 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
940.0 Mb
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
2K Games
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
iOSapkindir Oyunlar
Need For Speed 2 Underground Trainer
NFS Underground 2 Hile Programı
Euro Truck Simulator 2
Tır ve Kamyon Sürme Oyunu
King Oyunu
King, Rıfkı Oyunu
Tavla Oyunu
Ücretsiz ve Türkçe İnternetsiz Tavla
GTA Kurtlar Vadisi
GTA Vice City Oyunu için Kurtlar Vadisi Modu
NVIDIA PhysX
Nvidia Physx Son Sürüm
Gang War Mafia
Android İçin Mafya Savaş Oyunu
Mafia 2
Doğukan
Son güncelleme: 29 Ocak 2018, Pazartesi

En Çok Sevilen Mafya Oyunu. Mafia oyun serisi arasında en sevilen Mafia 2, türünün en başarılı oyunları arasında yer alan bir aksiyon oyunudur.

Mafia 2 çıkışıyla birlikte tüm dünyada ilgi görmüş olan en başarılı mafya oyunları arasında yer alan aksiyon oyunudur. 2K Czech tarafından yayınlanan TPS türündeki oyunda mafyaya katılarak yer altı dünyasını keşfetmeye çalışıyoruz.

2002'de yayınlanan ilk oyundan 8 yıl sonra 2010 yılında oyun severlerle buluşan Mafia II oyununda, İtalyan asıllı bir Amerikan vatandaşı olan Vito Scaletta adlı bir karakteri yönlendiriyoruz. Hikayesi ve geçmiş zamanı etkileyici bir biçimde gözler önüne sermesi, karakterleri, grafikleri ve oynanışı ile serinin en iyi oyunu olarak gösterilmektedir. Zorlu askerlik dönemiminden sonra geldiği sivil hayatta, babası ölmüş ve dostumuza çok büyük borçlar bırakmıştır. Kalan borçları ödemek için küçük çaplı mafya işleri yapmaya başlıyoruz. Görevleri yerine getirdikçe çok daha zorlu mafya görevleri üstlenecek ve yüksek yerlere gelmeye çalışacağız. Oyunda sokaklarda, binaların içerisinde ve dükkanlarda dolaşabileceğiniz gibi araç kullanarak sokaklarda ve caddelerde ister çılgınlık yapabilir isterseniz dürüst bir vatandaş gibi davranabiliyorsunuz.

Düşmanlarınızla yumruk yumruğa kavga edebilir veya çeşitli silahları kullanabilirsiniz. Oyundaki görevler gözdağı vermek için arabasını parçaladığınız kişilerden tutun da büyük mafya babalarının mekanını basarak onu öldürmeye çalıştığınız görevlere kadar bir çeşitliliğe sahip.

Mafia 2 - Ekran Görüntüleri
Mafia 2
Mafia 2 - 2
Mafia 2 - 3
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..