logo
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Opera

Opera

Ana Sayfa ›› İnternet Programları ›› Opera İndir - İnternet Tarayıcısı
Hemen İndir
Windows Tümü - 45.50 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 2.87/5
  • 3
  • 4
  • 5
2.87 / 5 - 30 kullanıcı katıldı
Sürüm:
54.0.2952.41
Boyut:
45.50 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Opera
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
iOSapkindir İnternet Programları
İnternetten Film İndirme Programı
Android, iOS ve PC İçin Film İndirme Programı
Java
Java Son Sürüm
Mp3 Download Manager
Bedava Mp3 İndirme Programı
SafeIP
IP Gizleme ve Yasaklı Sitelere Giriş Programı
UltraSurf
Yasaklı Sitelere Giriş Programı
Adblock (Chrome)
İnternetteki Tüm Reklamları Engelleyici
SpeedyFox
Firefox, Skype, Chrome Hızlandırma Programı
Opera
Muhammed
Son güncelleme: 02 Temmuz 2018, Pazartesi

İnternet Tarayıcısı. Opera hızı ve güvenliği ile bilinen internet tarayıcıları arasında en hızlı web tarayıcısı.

Opera, hızı ve güvenirliği ile her zaman diğer tarayıcılara göre bir adım önde bulunan internet tarayıcısı son hamlesi ile birlikte tüm engelli web sitelerine kolayca ulaşabilmektedir. Her güncelleme ile çok daha güvenli ve pratik olmayı başaran Opera, alternatif web tarayıcıları listenizde bulunması gerekiyor.

Bilgisayar ve mobil cihazlar için geliştirilmekte olan Opera, ücretsiz olarak kullanıcıları tarafından indirilip kullanılabilmektedir. Dahili reklam engelleyici, pil gücü tasarrufu ve ücretsiz VPN tarayıcı desteğiyle her zaman rakiplerinden bir adım önde olan tarayıcı ne yazık ki hiç bir zaman istediği ilgiyi kendisine çekemedi. HTML5 ve CSS 3 desteği sağlayan tarayıcı masaüstü bileşenleriyle beraber güçlü özelliklere sahiptir. hızlıdır, daha güvenlidir ve kullanımı denediğiniz diğer ağ tarayıcılarından daha kolaydır.

Opera gezinme güvenliğinizi sağlar, böylece içeriğe odaklanabilirsiniz. Sizi web'deki sahtekarlık ve zararlı yazılımlardan korur. Sınırsız ve ücretsiz VPN özelliğini sayesinde tüm engelli web sitelerine ulaşabilirsiniz. Çevrimiçi reklamlardan sıkıldınız mı? Opera, eklentilere ihtiyaç duymadan reklamları engelleyebilen ilk büyük tarayıcıdır. Test sonuçlarına göre dahili reklam engelleyicisi içerik açısından zengin web sayfalarını Opera'ya %90 daha hızlı yüklemektedir.

Opera'nın hızı ve performansı önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Veri sıkıştıran Opera Turbo özelliği, yerleşik reklam engelleyici ve diğer özellikleri, daha hızlı gezinmenize ve yeni pil tasarrufu özelliği de daha uzun süre gezinmenize yardımcı olacaktır. Laptop pil ömrünü %50'ye kadar uzatır.

Opera - Ekran Görüntüleri
Opera
Opera - 2
Opera - 3
Opera için Yapılan Yorumlar..
Opera için Boşver dedi ki; @ 26.12.2015
harika bir tarayıcı
Opera için Mehmet Oguzalp dedi ki; @ 29.11.2013
Ne Yazıkki Bu Tarayıcılar Dünyanın En Mükemmel Hazırlanmış Windows Ana Sayfa Düzenini degiştiriyor senelerce firefoxs-opera-makwell-safari gibi tarayıcıları defalarca indirdim ve ugraştım illaki bunlar kendi ana sayfasını koymaktadırlar peki ama siz 15 yıldır alıştıgınız ve çok kullanışlı olan windows'unn ana sayfasından (burada önemli olan ise en üsttte yer alan 3cm genişliginde ve sagdan sola dogru paralel uzanan en üst çubuk bölümü)hala farkında degillermi? neden dünyanın en çok kullanılanı Exploler işte üst kısımda bulunan bu çubuk her ayar var aradıgınız her şey var hemde türkçe PC nize istediginiz ayarları bu üst çubuktan yapabiliyorsunuz bu yüzdende daha 100 sene geçse aynı düzen Opera,Firefoxs,Crome,Safaride olmadıkça onları geçmeniz mümkün degil Neden Windows un sayfasında kullanılamıyor bu tarayıcılar anlamak mümkün degil hiç olmassa çok benzerini yapın.