logo
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Osmanlı Savaşları

Osmanlı Savaşları

Ana Sayfa ›› Mobil Uygulamalar ›› Android ›› Osmanlı Savaşları İndir - Android İçin İmparatorluk Kurma Oyunu
Hemen İndir
Android 4.4 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 3.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
3.00 / 5 - 2 kullanıcı katıldı
Sürüm:
2.7
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 4.4 ve üzeri
Üretici
LimonGames
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
iOSapkindir Mobil Uygulamalar
Toon Kupası 2018
Cartoon Network Futbol Oyunu
Clash of Clans
Android ve iOS Için Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu
51 Kağıt Okey Oyunu
51 Kağıt Oyunu
Kafa Topu 2
Android ve iOS İçin Online Futbol Oyunu
Maça Kızı
Android Için Maça Kızı Oyunu
Granny
Android Korku Oyunu
Osmanlı Tarihi Programı
Osmanlı Tarihi Bilgileri Programı
Son Kale
İOS İçin Yerli Yapım Savaş Oyunu
Son Kale
Android İçin Osmanlı İmparatorluğu Savaş Oyunu
Osmanlı Savaşları
Muhammed
Son güncelleme: 11 Aralık 2017, Pazartesi

Android İçin İmparatorluk Kurma Oyunu. Osmanlı Savaşları, kendi imparatorluğunuzu kurabileceğiniz yerli yapım gerçek zamanlı strateji oyunu.

Osmanlı Savaşları, Osmanlı tarihinin derinliklerinde; muhteşem savaş sahneleri, Osmanlı ordusunun hayranlık uyandıran gücü, unutulmaz savaş karakterleri ve tarihe yön veren stratejilerle size zaman içinde yolculuk yapma ve tarihi yeniden yazma fırsatı size sunuyor.

Uzak doğunun ürettiği gibi fantastik hayal ürünü öğelerin yer almadığı tamamen özümüze göre hazırlanmış oyunu, Android işletim sistemine sahip cep telefonunu ve tabletlerde oynayabilirsiniz. Türk yapımı olan "Osmanlı Savaşları" ile tarihe yön verin! Aynı anda binlerce oyuncu ile oynanabilen, hem tablet hem de mobil cihazlarla uyumlu, fantastik öğeler içermeyen ve gerçekçi karakterler, grafikler ve sahnelerle dolu Osmanlı Savaşları, zekanız ve yeteneğiniz ile ön plana çıkabileceğiniz bir strateji oyunu.

Osmanlı devletinin askerleri Yeniçeriler, Azaplar, Başıboşlar, Lağımcılar, Akıncılar, Sipahiler, Tatarlar, Topçular ile ordunuzu kurabilir , acem ocağında askerlerinizi eğiterek ordunuzu daha güçlü hale getirebilirsiniz. Mimarlar ile sağlam bir şehir inşa edebilir,işçiler ile kaynaklarınızı artırabilir,kuracağınız savunma silahlarıyla düşmanlara karşı kendinizi savunabilirsiniz. Yakınlarınızda bir çok düşman imparatorluğu hızla gelişiyor, şehrinizi en iyi şekilde savunmak ve güçlü bir ordu kurmak için elinizi çabuk tutmalısınız. Emir buyurun işçiler çalışsın hazineniz ve kaynaklarınız çoğalsın, mimarlar şehrinizi geliştirip daha güçlü bir hale getirsin, ordunuz sefere çıkıp size ganimetler getirsin.

Hayde Bre! Toplar döküldü, ordular kuruldu, kılıçlar çekildi. Güçlü bir imparatorluk kurarak, imparatorluğunuzu zirveye taşımak için düşmanlarınızın şehirlerine cesurca saldırın. Osmanlı Savaşları, tarih ve oyun meraklılarını bekliyor.

Osmanlı Savaşları - Ekran Görüntüleri
Osmanlı Savaşları
Osmanlı Savaşları - 2
Osmanlı Savaşları - 3
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..