logo
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Recontact Istanbul: Eyes Of Sky

Recontact Istanbul: Eyes Of Sky

Ana Sayfa ›› Mobil Uygulamalar ›› Android ›› Recontact Istanbul: Eyes Of Sky İndir - Android ve iOS İçin Sinematografik Mobil Oyun
Hemen İndir
Android 5.0 ve üzeri - 71.0 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.1
Boyut:
71.0 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 5.0 ve üzeri
Üretici
Recontact Digital Arts
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
iOSapkindir Mobil Uygulamalar
Toon Kupası 2018
Cartoon Network Futbol Oyunu
51 Kağıt Okey Oyunu
51 Kağıt Oyunu
Kafa Topu 2
Android ve iOS İçin Online Futbol Oyunu
Clash of Clans
Android ve iOS Için Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu
Maça Kızı
Android Için Maça Kızı Oyunu
Granny
Android Korku Oyunu
Secret Agent: Istanbul
Android Için Gizli Ajan Oyunu
Istanbul Kamera Takip Programı
Canlı Kamera Programı
Nöbetçi Eczane
Android ve iOS Için Nöbetci Eczane Uygulaması
Recontact Istanbul: Eyes Of Sky
Doğukan
Son güncelleme: 11 Aralık 2017, Pazartesi

Android ve iOS İçin Sinematografik Mobil Oyun. Recontact Istanbul: Eyes Of Sky, sinematografik oyun deneyimi yaşamak isteyenlere yerli yapım harika bir mobil oyun.

Recontact Istanbul: Eyes Of Sky, Yerli yapım olarak göğsümüzü kabartan dünyanın ilk sinematografik mobil oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyun sizlere yepyeni bir interaktif sinema deneyimi yaşatacak.

Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarda oynayabileceğiniz oyunda İstanbul, tüm tarihi dokusu ve sırlarıyla bu oyuna ev sahipliği yapıyor. Recontact İstanbul II: Eyes Of Sky'ın artık yepyeni bir oyun dinamiği var. O da size özel sezgi seviyeniz. Oyun içerisinde yapacağınız her yanlış hamle, size verilen sezgi seviyenizi yavaş yavaş tüketmenize neden olacak. O yüzden güvenlik kameralarını incelerken, şüphelileri sorgularken ve dosyaları incelerken çok dikkatli olmanız gerekecek. Unutmayın bu oyunda dikkat, araştırma ruhu, sabır ve zeka her şeyin ötesinde

Sadece ara videolarının gerçek olduğu fakat oyun tasarımlarının fotografik veya animasyonla yetinildiği eski tip video oyunların aksine Eyes of Sky, videoların müdahale edilebilir interaktif bir yapısının olduğu, tamamen gerçek mekanlarda ve gerçek sinema oyuncularıyla hazırlanan bir polisiye maceradır. Başkomiser Ersin ile (Fikret Kuşkan) kapsamlı bir cinayet soruşturmasına tanıklık etmekle kalmayıp doğrudan bu soruşturmanın başrolü olacağınız, daha önce hiç deneyimlemediğiniz bir mobil sinema sizleri bekliyor. Fikret Kuşkan, Haldun Boysan, Gökçe Suyabatmaz, Emre Mutlu ve Halim Ercan gibi önemli sinema oyuncularını bir araya getiren Eyes of Sky'ın senaryo doktorluğunu ve danışmanlığını da dünyaca ünlü polisiye yazar Ahmet Ümit üstleniyor.

Görseller ve ses efektlerinin yanısıra akıcı hikayesi ile sizleri oyunun büyülü atmosferine almaya çalışan Recontact Istanbul: Eyes Of Sky oyununu indirip oynamanızı tavsiye ediyorum.

Recontact Istanbul: Eyes Of Sky - Ekran Görüntüleri
Recontact Istanbul: Eyes Of Sky
Recontact Istanbul: Eyes Of Sky - 2
Recontact Istanbul: Eyes Of Sky - 3
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..