logo
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Steam

Steam

Ana Sayfa ›› Oyunlar ›› Steam İndir - Bilgisayar (PC) Oyunları İndirme Programı
Hemen İndir
Windows Tümü - 1.40 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 3.18/5
  • 3
  • 4
  • 5
3.18 / 5 - 22 kullanıcı katıldı
Sürüm:
2018.03.22
Boyut:
1.40 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Steam
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
iOSapkindir Oyunlar
Need For Speed 2 Underground Trainer
NFS Underground 2 Hile Programı
Euro Truck Simulator 2
Tır ve Kamyon Sürme Oyunu
King Oyunu
King, Rıfkı Oyunu
Tavla Oyunu
Ücretsiz ve Türkçe İnternetsiz Tavla
GTA Kurtlar Vadisi
GTA Vice City Oyunu için Kurtlar Vadisi Modu
Operasyon: PARS
Yerli Yapım MMOFPS Oyunu
WWE 2K17 PC
Amerikan Güreşi Oyunu
Steam
Doğukan
Son güncelleme: 25 Mart 2018, Pazar

Bilgisayar (PC) Oyunları İndirme Programı. Dünyanın en çok oyununa sahip olan Steam, üzerinden oyun indirebilir ya da sevdiğiniz oyunları satın alabilirsiniz.

Steam, oyun severler için gereken bir çevirimiçi oyun indirme ve satın alma platformudur. Half-Life adlı oyunun geliştiricisi Valve tarafından hazırlanmış olan Steam üzerinden dijital oyun satın alma ve oyun indirme yapabilirsiniz.

Birbirinden güzel binlerce oyuna Steam ile ulaşın. Türkçe dil desteğine de sahip olan programı bilgisayarınıza indirip kurun ve hemn kendinize bir kullanıcı hesabı oluşturun. Bu platform üzerinde bulabileceğiniz yüzlerce ücretsiz oyun sayesinde oyun oynama ihtiyacınızı tamamen yasal olarak bedavaya getirebilirsiniz. Sevdiğiniz ya da merka ettiğiniz oyunların demolarını oynayarak oyunları deneyin.

Steam indir ile birbirinden güzel binlerce ücretli veya ücretsiz oyunu indirip oynayabilirsiniz. Aksiyon oyunlarından Bağımsız yapımcı oyunlarına kadar 3500'ün üzerinde oyuna ev sahipliği yapıyor. internet üzerinden Orjinal oyun alabilir bu oyunları internet üzerinden istediğiniz bir yerden indirebilir veya sevdiğiniz oyun demolarını bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.Satın aldığınız oyunu istediğiniz yerden oynamanıza imkan sağlayan Steam Play ve herhangi bir yerden giriş yapmış arkadaşlarınızla çok oyunculu oyunlar oynamanızı sağlayan Çapraz Platform Çok Oyunculu özellikli PC, Mac ve Linux oyun kataloğunu sunuyor.

Popüler olan pek çok oyun, eklenti paketi ve oyunlar ile ilgili programların satışı Steam üzerinden yapılmakta ve bu sayede bilgisayara direkt çevrimiçi olarak indirilebilmektedir.İnternet bağlantı hızınız ne olursa olsun bir indirmeyi yarıda kesme konusunda endişelenmenize gerek yok. Steam'den çıkarsanız, yeniden başlattığınızda indirmeleriniz sorun yaşamaksızın devam edecektir.

Kendinize ücretsiz bir hesap oluşturabilir ve oluşturduğunuz hesap ile orjinal oyun satın alabilirsiniz hem de aldığınız bütün oyunları oluşturmuş olduğunuz hesapta saklanabilecek ve internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayardan bilgilerinizi girdiğinizde satın almış olduğunuz oyunlarınızı yükleyebileceksiniz.

Steam - Ekran Görüntüleri
Steam
Steam - 2
Steam - 3
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..