logo
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Terraria

Terraria

Ana Sayfa ›› Oyunlar ›› Terraria İndir - PC ve Mobil İçin Minecraft Benzeri Mobil Oyun
Hemen İndir
Windows Tümü -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 5.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
5.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
Lisans:
Ücretli
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Re-Logic
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
iOSapkindir Oyunlar
Need For Speed 2 Underground Trainer
NFS Underground 2 Hile Programı
Euro Truck Simulator 2
Tır ve Kamyon Sürme Oyunu
King Oyunu
King, Rıfkı Oyunu
GTA Kurtlar Vadisi
GTA Vice City Oyunu için Kurtlar Vadisi Modu
Tavla Oyunu
Ücretsiz ve Türkçe İnternetsiz Tavla
Terraria
Doğukan
Son güncelleme: 22 Haziran 2018, Cuma

PC ve Mobil İçin Minecraft Benzeri Mobil Oyun. Minecraft benzeri oyunlar arasında en fazla ilgi gören Terraria, oldukça popüler bir piksel grafikli oyundur.

Terraria, kazmak, savaşmak ve keşfetme yapısıyla oyun severlerin büyük beğenisini kazanmış Minecraft benzeri mobil oyun. Heyecan verici aksiyon yüklü bu oyunda hiçbir şey imkansız değil. Terraria'da amaç 2D ile hazırlanmış dünyayı araştırmak ve inşa etmektir.

Hayatta kalma oyunlarına ilgi duyanlardansanız Android ve iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip farklı bir maceranın tadını çıkarın. Sizlere verilen alet edevatları en iyi şekilde kullanarak önünüze gelen bütün zorlukları ortadan kaldırın. Terraria'da sizi oyuna bağlayacak çok fazla şey var. Silahlarınızı değiştirin ve çeşitli düşmanlarla savaşın. Oluşturacağınız dünyada hayatta kalmak için size zarar vermek isteyenlere karşı silah, zırj, büyü, iksir gibi binlerce aleti kullanın. Kazma, kürek, ok ya da zırh gibi toplamda 200 farklı alet oluşturabilirsiniz. Düşmanlarınıza karşı savaş açarken size yardımcı olacak diğer kullanışlı şeyleri yeryüzüne çıkarmak için toprağı derinlemesine kazın. Doğadaki diğer canlılara ve size zarar vermek isteyenlere karşı silah, zırj, büyü, iksir gibi binlerce karışımı kullanabileceksiniz. Kaz, savaş, keşfet, inşa et. Bu heyecan dolu macera oyununda hiçbir şey imkansız değil. Birbirinden farklı mekanlarda çeşitli düşmanlarla savaşmak için silahlar yapabileceğin gibi işine yarayan donanımlar, para ve diğer faydalı şeyler için kazı yapabilirsiniz.

Kendi dünyanı inşaa etmek için Terraria'da ihtiyaç duyduğun kaynakları toplayarak ev, bir hisar, hatta bir kale inşaa edebiliyorsun. İnsanlar orada yaşamaya gelecektir ve belki de yolculuklarında sana yardımcı olacak çeşitli mallar satacaklardır. Oyun içerisinde ihtiyacınız olan birçok blok, inşaat malzemeleri, su, ateş gibi materyallerden farklı olarak gece gündüz döngüsü sayesinde oyunun macerasını ve gerçekliğini hissedeceksiniz. Ancak dikkat etmelisin, seni bekleyen bir çok zorlu görev var.

Terraria - Ekran Görüntüleri
Terraria
Terraria - 2
Terraria - 3
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..