logo
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Turquaz Muhasebe

Turquaz Muhasebe

Ana Sayfa ›› Programlar ›› Turquaz Muhasebe İndir - Ücretsiz Muhasebe Programı
Hemen İndir
Windows Tümü - 22.7 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 3.75/5
  • 3
  • 4
  • 5
3.75 / 5 - 20 kullanıcı katıldı
Sürüm:
0.8.5
Boyut:
22.7 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Turquaz
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
iOSapkindir Programlar
Dumpper
Wifi Şifre Kırma PC Programı
Katip Test
10 Parmak Klavye Uygulama Sınav Programı
Nöbet Dağıtım Programı
Nöbet ve Vardiya Programı
On Parmak Klavye Programı
Hotkey 10 Parmak Q ve F Klavye
Folder Lock
Dosya ve Klasör Kilitleme Programı
Cari Hesap Programı
Ücretsiz Cari Hesap Takip ve Ön Muhasebe Programı
Hesabım - Cari Takip
Cari Takip Programı
Turquaz Muhasebe
Muhammed
Son güncelleme: 21 Aralık 2017, Perşembe

Ücretsiz Muhasebe Programı. Turquaz, açık kaynak kod ile geliştirilne pek çok muhasebe modulune sahip bir muhasebe programı.

Turquaz, açık kaynak kod olarak geliştirilmekte olan gelişmiş özelliklere sahip ücretsiz bir muhasebe programı. Kullandığınız modüldeki tüm işlemleri ve takibi rahatça yapabileceğiniz bir raporlama sistemine sahiptir.

Piyasada bulunan programların network sorunları, kısıtlayıcı lisansları, kullanıcı istekleri doğrultusunda yeterli gelişimi göstermemesi ve Linux işletim sistemi üzerinde çalışmaması sebebiyle yazılmıştır. Ücretsiz Muhasebe Programı ile hazırlanan raporları excel, pdf, csv, html ve daha birçok formatta kaydedebilir ve değişik şekillerde yazdırabilirsiniz.

Özellikleri:
Raporlar:
Turquaz, kullandığınız modüldeki tüm işlemleri ve takibi rahatça yapabileceğiniz bir raporlama sistemine sahiptir. Yine hazırlanan raporları excel, pdf, csv, html ve daha birçok formatta kaydedebilir ve değişik şekillerde yazdırabilirsiniz.

Çoklu Platform:
Turquaz, java programlama dili ile yazıldığından, java yüklü bütün makinalarda platform ve bilgisayardan bağımsız olarak çalışır. Örneğin, GNU Linux, Microsoft Windows (tüm), Sun Solaris, Mac OSX... Java programını bu adresten indirebilisiniz.

İzin Sistemi:
Modüllerden bağımsız tasarlanan iki boyutlu bir izin sistemine sahiptir. Kullanıcıların hangi modüllere erişebileceğini ve Okuma/Yazma/Silme şeklinde hangi haklara sahip olabileceğini belirtebilirsiniz.

Network Desteği:
Turquaz, sunucu istemci mimarisiyle sql sunucusu altında çalıştığından tam network desteğine sahiptir. 1 kullanıcıdan sınırsız kullanıcıya kadar birbiriyle çelişmeden aynı platform üzerinde çalışabilirsiniz. Network kurulumu aracılığıyla, birbirinden bağımsız olan bayi veya bölümlerin tek bir merkezde toplanması sağlanabilir.

Dil Bağımsızlığı:
Turquaz, birçok dili destekleyecek şekilde tasarlanmıştır. Programın içinde geçen kelimeler ayrı dosyalarda tutulduğundan kolaylıkla değiştirilebilir. Şuan Türkçe ve İngilizce dillerini sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Geliştirmeye açık yapısı sayesinde ihtiyaç olan bütün dilleri destekleyebilir.

Turquaz Muhasebe - Ekran Görüntüleri
Turquaz Muhasebe
Turquaz Muhasebe - 2
Turquaz Muhasebe - 3
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..