logo
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Vero

Vero

Ana Sayfa ›› Mobil Uygulamalar ›› Android ›› Vero İndir - Android ve iOS İçin Sosyal Medya Uygulaması
Hemen İndir
Android 5.0 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
0.9.3
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 5.0 ve üzeri
Üretici
Vero Labs, Inc.
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
iOSapkindir Mobil Uygulamalar
Kwai
Mobil Sosyal Video Ağı Uygulaması
WhatsDog (APK)
Android Için Whatsapp Çevrimiçi Olanları Görme Uygulaması
Yalla
Android İçin sohbet Uygulaması
YouTube 4.5.17
Android Için Eski Model Cihazlara Youtube Uygulaması
WhatsApp Messenger
Android ve iOS Için WhatsApp Uygulaması
Azar
Android ve iOS Için Görüntülü Sohbet Uygulaması
Vero
Muhammed
Son güncelleme: 27 Şubat 2018, Salı

Android ve iOS İçin Sosyal Medya Uygulaması. Sosyal medyayı kasıp kavuran yeni uygulama Vero, vaktini internet üzerinde geçirenlerin imdadına yetişiyor.

Vero, Instagram, Facebook gibi bir sosyal medya uygulamasıdır. Dünyada neredeyse herkesin kullanıcı hesabı olduğu Facebook ve Instagram'ın karması olarak hazırlanmış olan uygulaam kısa süre içerisinde internet üzerinde en çok indirilen uygulamaların başında yer almayı başardı.

Android ve iOS platformları için hazırlanmış olan bu ücretsiz uygulamayı hemen indirip profilinizi oluşturabilirsiniz. Vero; fotoğraf, müzik, kitap, bağlantı gibi 6 farklı gönderi oluşturma imkanı sunarak, sizin sevdiğiniz içerikleri size sunuyor. Örneğin en sevdiğiniz şarkı ya da filmleri önerebiliyor, Çektiğiniz fotoğrafları arkadaşlarınızla paylaşabilir, Tanıdık, Arkadan ve Yakın Arkadaş olarak listebize eklediğiniz kişileri gruplandırabiliyorsunuz. Trendler bölümünden Vero'da popüler olmuş içeriklere ulaşabileceğiniz gibi arama kısmından yeni arkadaşlar bulabiliyorsunuz.

Vero, anlamsız paylaşımlar ile dolmuş tşmış olan sosyal medya'yı kullanıcı odaklı paylaşımlar yaparak kişilerin hoşlandıkları şeyleri diğer insanlara ulaştırmayı amaçlamaktadır. Herhangi bir sosyal medyada olduğu gibi takipçiler edinebileceğiniz Vero'da hashtag kullanımı da mevcut.

Herhangi bir reklam içermeyen Vero uygulamasında haber akışınız da paylaşım zamanına göre akıyor. Yani tam bir kullanıcı deneyimli bir platform olarak geliyor. bakalım Facebook ve Instgram gibi devlerden ne kadar kullanıcı almayı başaracak. Oldukça sade bir arayüzü Türkçe dil seçeneği ile birlikte gelen bu uygulama, alternatif sosyal medya arayan kullanıcılar için tam bir kurtuluş noktası diyebiliriz.

Vero - Ekran Görüntüleri
Vero
Vero - 2
Vero - 3
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..